. : : Vítejte : : .

Zpravodajství

NHL

Hašek vychytal šestou nulu!!....
Standardně kvalitní defenzivní práce a 23 zákroků Dominika Haška přinesly Detroitu oba body v zápase s Canadiens. Český gólman překousl, že ho vedení NHL nenominovalo do All Star Game, a přesvědčuje o svých kvalitách statistickými čísly. Včera zaznamenal šestý shutout v sezóně (74. celkem) a jako jediný v lize má průměr pod dvě branky na zápas. První, tím pádem i vítězný gól Rudých křídel, vsítil v desáté minutě Jiří Hudler střelou z levého kruhu do protějšího horního rohu montrealské klece. Výhru jistil v závěru Pavel Dacjuk.

 

Dominik Hašek


Václav Prospal si dobře splnil své povinnosti ve speciální formaci Tampy Bay a na ledě NY Islanders jednu početní výhodu přetavil v gól a při druhé zahájil akci pro Brada Richardse. Ve čtyřicáté osmé minutě navíc asistoval u vítězného zásahu Vincenta Lecavaliera.

Obdobné pracovní nasazení předvedl i Martin Erat, když do Nashvillu zavítalo Calgary. Třebíčský rodák otevřel skóre v páté minutě tvrdou střelou pod břevno a na začátku třetího dějství byl jako nahrávač u toho, když Predators dobyli zpět ztracené vedení.

Z webu: nhl.cz

Žádné komentáře
 
Radicportal, by Jakub Řáda and Webgarden
Copyright (c) 2006 - 2007