. : : Vítejte : : .

Zpravodajství

NHL

Hodně dlouho zůstával Martin Havlát v Ottawě přehlížen. Kam až sahá jeho potenciál, prokazuje dostatečně letos v Chicagu. Vzájemný zápas Blackhawks se Senators měl pro něj jistě zvláštní náboj......
Hodně dlouho zůstával Martin Havlát v Ottawě přehlížen. Kam až sahá jeho potenciál, prokazuje dostatečně letos v Chicagu. Vzájemný zápas Blackhawks se Senators měl pro něj jistě zvláštní náboj. Po dobrém začátku, kdy na úvodní branku nahrál Vrbatovi právě Havlát, vystoupali hosté až do vedení 1:3. Domácí se nevzdali a po gólech Holmqvista a Vrbaty srovnali dvě minuty před koncem na 3:3. Tentýž český hráč pak rozhodl ve čtvrté sérii samostatných nájezdů o vítězství svého týmu.

Cennou výhru si vezou z Joe Louis Areny hráči Colorada. Detroit, stále bez zraněného Dominika Haška, není zrovna zvyklý body doma rozdávat, přesto se tentokrát musel sklonit po porážce 3:4. V polovině druhé třetiny na ní zadělali Hejduk a Arnason, domácí stihli dotahovat až do stavu 3:3. Rozhodující zásah zařídil ve 3. minutě prodloužení Brad Richardson.

Když před několika dny dorazil Gary Roberts k Tučňákům, rozhodně to nebylo proto, aby ohromoval ofenzivními kousky. Na to jsou v Pittsburghu jiná esa. Čtyřicetiletý Gary Roberts přesto dokazuje, že může být co platný na vícero frontách. V odpoledním utkání s Philadelphií dal gól a na další dva nahrál Christensenovi. Nerozhodný stav 3:3 rozhodli v samostatných nájezdech Christensen a Crosby.

Autor: nhl.cz