. : : Vítejte : : .

Zpravodajství

Přestup

Útočník Baroš se může pyšnit dalšímy dvěma týmy které o něj mají zájem...
Přestupové spekulace okolo českého fotbalisty Milana Baroše stále pokračují. Podle dnešních informací chtějí útočníka Aston Villy také španělský klub Betis Sevilla a znovu i tým českého trenéra Ivana Haška St. Etienne, o jehož zájmu se mluvilo už v prosinci. Informoval o tom internetový server skysports.com.

Oba týmy tak rozšířily početný seznam údajných zájemců o Baroše. Ze španělské ligy se již dříve přihlásily Levante, Villarreal a San Sebastian, z Francie pak Lyon a z Německa Werder Brémy. Naopak zájem Chelsea se zdá být již minulostí.

Trenér Betisu Luis Fernandez se snaží získat nového útočníka ještě v tomto přestupovém období, aby posílil kádr bojující o záchranu ve španělské lize. Dokonce již prý kontaktoval Barošova agenta.

Do St. Etienne by mohl svého krajana přivést trenér Hašek jako náhradu za nejlepšího střelce týmu Frederika Piquionneho. Ten odmítá za klub dále hrát, neboť mu vedení nepovolilo přestup do Lyonu. Pokud by měl Hašek náhradu, zřejmě by St. Etienne svého kanonýra mohlo uvolnit.

Zdroj: CTK

Žádné komentáře
 
Radicportal, by Jakub Řáda and Webgarden
Copyright (c) 2006 - 2007