. : : Vítejte : : .

Zpravodajství

Přestup

Lyon potvrdil  zájem o  Baroše...
Český fotbalový útočník Milan Baroš by se mohl stát součástí výměný hráčů mezi třemi kluby a jít z Aston Villy do Lyonu.

O hráče,  o kterém se v minulých dnech vytrvale spekulovalo především v souvislosti s přesunem do Chelsea, stále stojí i francouzský šampion, jehož řady má opustit John Carew.

Norského kanonýra chtějí získat bundesligové Brémy místo Miroslava Kloseho, protože nejlepší střelec loňského mistrovství světa se netají tím, že by poprvé v kariéře rád vyzkoušel angažmá v některé z vyspělých evropských soutěží.

Brémy, které po polovině soutěže společně se Schalke vévodí tabulce německé ligy, v pondělí oficiálně svůj zájem o Carewa potvrdily. "Je to jeden z hráčů, o které stojíme. Podmínky přestupu by neměly být problémem," citovala agentura Reuters manažera Werderu Klause Allofse.

Kdyby suverén francouzské ligy z Lyonu Carewa ztratil, musel by za něj najít náhradu. A Baroš je prý jedním z hlavních kandidátů na uvolněné místo.

Pětadvacetiletý útočník už jednou byl blízko angažmá v Lyonu: před startem loňské sezony jej chtěl získat kouč Gérrard Houllier, který si Baroše jako dvacetiletého mladíka vytáhl z Ostravy do Liverpoolu. Český reprezentant ale před půldruhým rokem nabídku Lyonu odmítl, místo něj Olympique získal právě Carewa.

O tom, že Baroš změní působiště, se hovoří už několik týdnů. Před dvěma týdny se vyrojily spekulace o jeho možném angažmá v Chelsea, ale Aston Villa za něj nezískala náhradu, proto jej odmítla uvolnit. O Baroše prý mají zájem i španělské týmy Levante a San Sebastian, jehož nabídku ale Baroš na začátku ledna odmítl.

autor: centrum.cz

Žádné komentáře
 
Radicportal, by Jakub Řáda and Webgarden
Copyright (c) 2006 - 2007