. : : Vítejte : : .

Zpravodajství

Přestup

Aston Villa řekla zatím ne....
Odchod fotbalového reprezentanta Milana Baroše z Aston Villy se nejméně na týden odkládá. Představitelé jeho současného klubu a londýnské Chelsea se zatím nedomluvili na přestupu útočníka Shauna Wrighta-Phillipse opačným směrem, a tak zatím sešlo i z případného stěhování českého útočníka. Řekl to hráčův manažer Pavel Paska.

Podle Pasky dnes pokračovala jednání, ale Aston Villa nechce v probíhající soutěži snížit počet svých útočníků, a tak zatím Baroše neuvolnila. "Klub chce získat v případě uvolnění Milana jednoho hotového útočníka, ale to se zatím nepodařilo. Jednání se proto zatím odkládají na příští týden," uvedl Paska.

Informace o možném odchodu trápícího se reprezentačního útočníka do londýnského velkoklubu přinesl v sobotu list The Daily Mirror. Další britská média později přispěchala s informací, že by se Baroš mohl stát součástí transferu Wrighta-Phillipse z Chelsea do Aston Villy. Podle jiných zpráv má český útočník nejdříve zamířit na půlroční hostování bez ohledu na další přesuny a získat opci pro další setrvání.

Z webu: CTK

Žádné komentáře
 
Radicportal, by Jakub Řáda and Webgarden
Copyright (c) 2006 - 2007