. : : Vítejte : : .

Zpravodajství

Seria A

První předehrávku 25. kola ovládlo jednoznačně Chievo. Zásluhou dvou tref Albánce Bogdaniho a jedné Brighiho porazili Veronští v souboji o záchranu Turín 3:0. Ve 20:30 vyběhnou na hřiště v Bergamu fotbalisté Atalanty a Palerma.....
První předehrávku 25. kola ovládlo jednoznačně Chievo. Zásluhou dvou tref Albánce Bogdaniho a jedné Brighiho porazili Veronští v souboji o záchranu Turín 3:0. Ve 20:30 vyběhnou na hřiště v Bergamu fotbalisté Atalanty a Palerma.

Chievo - Torino 3:0 (2' a 45' Bogdani, 47' Brighi)

Chievo zasadilo Turínu první ránu již ve druhé minutě. Abbiatiho pokořil Bogdani střelou ke vzdálenější tyči. Stejně jako v úvodu první půle hosté polevili i v jejím závěru. Dlouhý pas ze středu hřiště poslal hlavou za Abbiatiho záda opět Albánec Bogdani. Na začátku druhého dějství žlutomodrým vyšla spolupráce Obinny s Brighim. Italský záložník zvýšil na konečných 3:0. Chievo po výhře v tabulce přeskočilo dnešního soupeře zásluhou lepšího skóre. Není vyloučeno, že se Zaccheroniho turínské angažmá chýlí ke konci.

Chievo: Squizzi; Moro, Mandelli, Lanna, D‘Anna; Italiano (59' Marcoli), Semioli (81' Kosowski), Sammarco, Brighi; Obinna (60' Pellissier), Bogdani
Torino: Abbiati; Brevi, Bovo, Franceschini; Pancaro, Balestri, Ardito, De Ascentis, Lazetic; Abbruscato (60' Muzzi), Stellone (60' Barone)
Rozhodčí: Saccani


Atalanta - Palermo 1:0 utkání začalo ve 20:30 (13' Zampagna)

Atalanta: Calderoni; Rivalta, Bellini, Talamonti, Loria; Ariatti, Tissone, Doni, Defendi, Bernardini; Zampagna
Palermo: Fontana; Zaccardo, Cassani, Pisano, Biava; Guana, Simplicio, Ciaramitaro, Diana; Bresciano, Caracciolo
Rozhodčí: Rosetti

Autor: fotbalportal.cz

Žádné komentáře
 
Radicportal, by Jakub Řáda and Webgarden
Copyright (c) 2006 - 2007