. : : Vítejte : : .

Zpravodajství

Spekulace

Celý tým stojí za Mourinhem...
Kapitán londýnského fotbalového velkoklubu Chelsea John Terry a jeho spoluhráči si nepřejí, aby vedení přinutilo manažera Josého Mourinha po skončení letošní sezony z klubu odejít.

Jsou zároveň ochotni se za Portugalce u vedení klubu přimluvit. "Všichni jsme zajedno v tom, že nechceme, aby José odešel, a pokud to (funcionářům) bude muset říct pět nebo šest nejrespektovanějších hráčů, klidně to uděláme," citovaly Terryho britské nedělníky.


Mourinhova budoucnost se před několika dny stala předmětem intenzivních spekulací. Média naznačovala, že Mourinho klub anglického mistra po sezoně opustí. "José je ve svém oboru nejlepší, to je bez debaty. A jsem si jistý, že to tak bude i za dvacet let," řekl stoper Terry, jenž se za Mourinhovy éry stal i kapitánem národního mužstva. "A my v Chelsea chceme jenom ty nejlepší."

Terry, jehož na několik týdnů vyřadila ze hry zranění zad a lýtka, však vyjádřil přesvědčení, že úspěšný manažer neodejde. "Jsem přesvědčen, že zůstane," řekl. "Opravdu si myslím, že tady příští sezonu bude. Všichni jsme vůči němu velmi loajální. Víme, co udělal pro nás jako pro hráče a pro celý klub. Tahle situace jenom v klubu každého stresuje."

Od roku 2004, kdy tým pževzal po Italovi Claudiu Ranierim, získal Mourinho v Chelsea v Premier League dva tituly. V současné době je Chelsea po vítězsvtí 4:0 nad Wiganem Athletic v tabulce druhá šest bodů za vedoucím Manchesterem United.

Zdroj: centrum.cz
Žádné komentáře
 
Radicportal, by Jakub Řáda and Webgarden
Copyright (c) 2006 - 2007